Find us here too:
Pinterest Facebook Artico

Szkolenia florystyczne

Studio Florystyczne Artico prowadzi szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe, uznawane nie tylko w Polsce, ale także na terenie innych krajów. Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie, które może pomóc zmienić Państwa życie na lepsze.

Jesteśmy Studiem Florystycznym posiadającym wpis w rejestrze instytucji szkoleniowych krakowskiego Urzędu Pracy numerem 2.12/00173/2011, dlatego ukończenie kursu owocuje wydaniem Certyfikatu MEN ważnego bezterminowo.

Uczestnicy naszych kursów florystycznych otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy. Wszystkie certyfikaty są odnotowane w rejestrze dokumentów. Ponadto dajemy uczestnikom szkoleń możliwość wypełnienia testów sprawdzających wiedzę nabytą podczas zajęć. W przypadku obszernych szkoleń trwających 100 godzin lub więcej przeprowadzamy pre- i post-testy.

Sukcesywnie doskonalimy naszą ofertę uwzględniając opinie naszych kursantów – przeprowadzamy ankiety ewaluacyjne oraz zapewniamy uczestnikom szkoleń możliwość dyskusji z trenerem na temat zajęć.

Zespół trenerów prowadzących kursy Akademii Artico:

Podział obowiązków wynikający z ról kierownika merytorycznego i kierownika organizacyjnego

Procedura reklamacji i rekompensaty

Reklamacje wynikające z roszczeń klienta są rozpatrywane indywidualnie (sąd cywilny). W ramach rekompensaty można wziąć udział w dodatkowych zajęciach tylko w przypadku, gdy trener nie zjawił się na szkoleniu z przyczyn od niego niezależnych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą szkoleń.

Zdjęcie ze szkoleń