Find us here too:
Pinterest Facebook Artico

Nasze kursy florystyczne

Zdjęcia ze szkolenia

Tajemnice florystyki – kurs z egzaminem

Ten kurs florystyczny zabierze Cię w podróż po krainach kreatywności i wyobraźni, a zajęcia praktyczne pozwolą Ci na przeniesienie Twoich wrażeń do rzeczywistości.

Celem kursu florystycznego jest zapoznanie się z wiedzą dotyczącą roślin w najbliższym otoczeniu oraz nabycie umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych na różne okoliczności. Dzięki uczestnictwie w szkoleniu zdobędziesz wiedze o kolorach, proporcjach, kompozycjach, sposobach łączenia różnych faktur i struktur. Poznasz nieco historii sztuki i wynikających z niej wyznaczników piękna, a zdobytą wiedzę łatwo wykorzystasz we wszystkich aspektach życia.

czytaj więcej

Zasuszyć wspomnienia – Kurs tworzenia kompozycji z suszonych kwiatów

Kurs florystyczny pozwoli Ci na poznanie możliwości wykorzystania materiałów z najbliższego otoczenia: mchów, porostów czy traw. Dzięki naszemu doświadczeniu poznasz rodzaje suszu oraz sposoby jego przygotowania.

Podczas szkolenia nauczysz się jak tworzyć nowoczesne i eleganckie kompozycje z suszonych kwiatów, które zachowają swoje piękno i wspomnienia na długi czas.

czytaj więcej

Zasuszyć wspomnienia
Żywe kwiaty

Żywe kwiaty – klucz do serc ludzi

Ten inspirujący kurs florystyczny został stworzony, by przybliżyć Ci techniki dobierania i układania kompozycji z żywych kwiatów. Pomożemy rozwinąć Twoją technikę oraz pokażemy nowe sposoby i trendy, które wyróżnią Cię na tle innych florystów.

Poprzez szereg zajęć praktycznych, będziesz mógł zbadać dobór kolorów, kwiatów oraz materiałów, które będą ze sobą współgrać i dopełniać każde wnętrze.

czytaj więcej

Dekoracja stołu – kurs jednodniowy

Ach! Co to było za przyjęcie! Wszyscy kochają pięknie przygotowane przyjęcia, a kluczem do ich powodzenia jest między innymi piękna dekoracja stołów. Od romantycznej kolacji dla dwojga, po wielkie przyjęcie - żadna dekoracja nie będzie stanowić dla Ciebie problemu, a Goście przez długi czas będą pamiętać Twoje małe dzieło sztuki.

czytaj więcej

Dekoracja stołu
Kurs florystyki ślubnej

Kurs florystyki ślubnej

Ślubne kwiaty – jakie najlepsze? Jak je dobrać? Na te i inne pytania odpowiemy podczas ślubnego kursu florystycznego. Nauczymy Cię umiejętności, które pozwolą Ci na stworzenie dekoracji, które zapadną Młodej Parze w pamięć na wiele, wiele lat.

Dzięki naszej praktyce łączącej doświadczenie, wiedzę i znajomość technik florystycznych będziesz mógł stworzyć profesjonalne aranżacje, które ukażą Twój niepowtarzalny styl i pozwolą ugruntować pozycję na rynku.

czytaj więcej

Florystyka pogrzebowa

Jednym z najważniejszych zadań florysty jest umiejętność oddania pamięci osobom, które już odeszły, a jednocześnie dodać otuchy tym, którzy są pogrążeni w smutku po stracie bliskiej osoby. To zaufanie jakim nas obdarzyli jest dla nas niesamowicie wyróżniające.

Podczas tego kursu florystycznego nie tylko nauczymy Cię wykonywania pięknych wiązanek na grób i wieńcy pogrzebowych, ale także skupimy się na relacji z człowiekiem pogrążonym w żałobie.

czytaj więcej

Florystyka pogrzebowa
Kurs biżuterii florystycznej

Bądź piękna!
Jednodniowy kurs tworzenia biżuterii artystycznej.

Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie siebie, niż stworzenie biżuterii wedle własnego pomysłu! Czekamy na osoby kreatywne, pełne pasji i chęci zrobienia czegoś dla siebie ale także dla bliskich. Z chęcią pokażemy Ci jak możesz zmienić swój wizerunek za pomocą własnoręcznie wykonanej biżuterii!

czytaj więcej